Novinky Bylinky

Milí zákazníci,

týmto by sme Vám chceli predstaviť nášho nového dodávaťeľa byliniek a ostatných špecialít.

HISTHIL je izraelská spoločnosť zaoberajúca sa predajom sadeníc a mladých rastlín bylín, okrasných rastlín a zeleniny.

Spoločnosť je známa tým, že je v popredí propagovania rastlín založenom na vedomostiach. Jej inovatívny prístup, ktorý spája vedomosti v oblasti záhradníctva a informovanosť priemyslu s prínosmi špičkových technológií, prináša produkciu najzdravšieho rastlinného materiálu.

Spoločnosť Hishtil sa venuje poskytovaniu hospodárskych a ekologických záhradníckych riešení, ktoré zlepšujú kvalitu potravín. Projekt rehabilitácie prírodnej krajiny, v ktorom sa spoločnosť intenzívne angažuje, je vzrušujúcim prejavom tohto záväzku.
Hishtil má 21 hektárov produkčnej škôlky v štyroch lokalitách v Izraeli a 25 hektárov v 7 medzinárodných spoločných podnikoch v Taliansku (2), Bosne, Španielsku, Turecku a Južnej Afrike (2). Spoločnosť Hishtil zamestnáva približne 400 ľudí v Izraeli a ďalších 500 ľudí prostredníctvom svojich medzinárodných spoločných podnikov.

Ročná produkcia v súčasnosti dosahuje celkovo viac ako jednu miliardu mladých rastlín bylín, ekologických bylín, okrasných a zeleninových rastlín, z ktorých približne 80 miliónov sú štepená zelenina. Všetky aktivity spoločnosti Hishtil spĺňajú najprísnejšie medzinárodné štandardy.


Celý sortiment spoločnosti Histhil nájdete v katalógu:


Kontaktné osoby:

Zuzana Maczkóová      mobil: +421 907 744 552       e-mail: zuzana.maczkoova@seedstar.sk

 

Spoločnosť Hishtil sme boli navštíviť aj v Holandsku na Flower Trials 2018, aby sme pre Vás mohli urobiť reálne fotografie dospelých rastlín: