Palargonium Calliope® geraniums

Palargonium Calliope® geraniums najľahší spôsob ako si vniesť farby do života

V gréckej mytológii bola Calliope® bohyňa známa inšpirujúcou výrečnosťou a poéziou. Podobne, Calliope® geraniums vás inšpirujú k vytvoreniu živých, farebných záhrad a kombinácií, ktoré budú potešením pre vaše oči.

Farby a typy

Calliope® je k dispozícii v 34 farbách a vo viacerých veľkostiach a typoch vrátane kompaktných, stredných a veľkých, ako aj záhonových a kaskádových typov rastlín.

 

Calliope® Compact

Calliope® Compact je malá rastlina s množstvom kvetov, ktorá je ideálna pre výsadbu na balkónoch, oknách a malých črepníkoch. Jeho sýte, výrazné farby proti tmavým listom a vzpriamenému rastu rastlín sú ideálne pre kombinácie s inými rastlinami.

 

Calliope® Medium

Calliope® Medium je najobľúbenejšia rada Calliope®. Je to skvelá všestranná rada s veľmi sýtymi, výraznými farbami proti tmavým listom a vzpriamenému rastu. Je vhodná do črepníkov veľkosti 13 cm.

 

Calliope® Large

Calliope® Large je super veľká Calliope®, ktorá je ideálna do veľkých črepníkov (15 cm+) a môže byť použitá samostatne kvôli svojej veľkosti. Je tiež skvelá pre záhony. Výrazné farby kvetov tvoria pekný kontrast s tamvozelenými listami.

 

Calliope® Landscape

Tento typ Calliope® je skvelý na pokrytie pôdy v záhonoch, pretože má široký kríčkový vzrast a do črepníkov veľkosti 12-15 cm. Čo tiež vyzerá fantasticky v závesných košíkoch. Kvety majú samočistiacu schopnosť.

 

Calliope® Cascade

Calliope® Cascade je podobná ako Calliope® Landscape, ale s väčším previsom, bujne rastúca, so samočistiacou schopnosťou. Vhodná do črepníkov veľkosti 12-15 cm alebo do v závesných nádob.

 

 a samozrejme reálne fotografie od nás pre Vás: