Až o 50 % menej herbicídu vďaka technológii ULV

ULV znamená „Ultra Low Volume“, teda „veľmi malé množstvo“. Základným prvkom všetkých postrekovačov MANKAR® ULV je patentovaná segmentová rotačná tryska Mantis . Nezriedené herbicídy a herbicídne zmesi sa postrekujú vertikálne smerom dolu touto tryskou s malou, rovnomernou veľkosťou kvapôčok bez tlaku a tak sa dostanú presne tam, kde sú potrebné.
Dávkovanie závisí od modelu, dávkuje sa pomocou dávkovacieho ventilu, elektrického čerpada alebo špeciálneho čerpadla poháňaného kolesami pre dávkovanie závislé od dráhy.
Všetky zariadenia majú elektronické monitorovanie dýz a batérií.

MANKAR® výhody

  • Optimálne zvlhčenie, zvlášť účinné použitie účinnej látky
  • Minimálne riziko úletu, optimálna ochrana plodín
  • Minimálna spotreba herbicídu, až 50% úspory na plodinách
  • Použitie neriedených herbicídov a herbicídnych zmesí
  • Úspora času a nezávislosť od zásobovania vodou
  • Menšia hmotnosť, menej zhutnenia pôdy, menšia záťaž
  • nízka spotreba energie, pohon dobíjateľnými batériami alebo palubná sieť
  • Optimálna adaptácia na širokú škálu aplikácií
  • Rôzne modely


MANKAR CARRY - MANKAR HQ 45Ručné prístroje pre maximálnu flexibilitu Modely MANKAR-HQ sú ľahké ergonomické modely, veľmi vhodné na použitie na plochách s hustým alebo nepravidelným porastom, ako štartovací model alebo kdekoľvek je potrebná maximálna flexibilita.

Pri dávkovacom ventile je nastavená aplikačná dávka. Tryska sa aktivuje stlačením tlačidla, teda postrekujete iba tam, kde je to potrebné.
Šírka postreku je od 12 do 45 cm. Niektoré modely možno nastaviť.

MANKAR ROLL - MANKAR-TWO 110 FlexModely s kolesom, pre presné dávkovanie postreku závislé od dráhy Modely MANKAR-TWO a MANKAR-ONE sú tlačené ako koleso, ľahko sa prepravujú a nevyžadujú žiadne vozidlo na ich použitie. Preto sú ideálne pre menšie alebo odľahlé oblasti.

Čerpadlo poháňané kolesom zaručuje presné dávkovanie závislé od dráhy, bez ohľadu na rýchlosť chôdze. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a úzkému kolesu nie sú nerovnomerný terén, sklony a prechody problémom.
Flexibilné šírky postreku sú k dispozícii od 25 do 110 cm, s výložníkom alebo bez výložníka.  Viac informácií ako aj cenové ponuky poskytujeme formou e-mailu. V prípade záujmu a ďaľších otázok nás prosím kontaktujte na seedstar@seedstar.sk